Studio castingowe

Studio Kameralne

Nasze „Studio Kameralne” znajduje się w zrewitalizowanej części Dolnego Mokotowa, nieopodal Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w otoczeniu kawiarni, restauracji i nowoczesnej zabudowy mieszkalnej. To tutaj w twórczej atmosferze organizujemy castingi do filmów fabularnych oraz projektów reklamowych. Na powierzchni 195 m2 dysponujemy dwoma salami castingowymi, trzema poczekalniami, w tym pokojem do Makeup’u z dwoma stanowiskami charakteryzatorskimi. Każda sala castingowa jest klimatyzowana oraz posiada strefę Klienta umożliwiającą śledzenie castingu za zamkniętymi drzwiami, na drugim podglądzie reżyserskim z perspektywy wygodnej kanapy. A dla zmotoryzowanych dysponujemy miejscami parkingowymi.

Studio Castingowe no.1

Studio 1 podzieliliśmy na dwie części, które w zależności od potrzeb mogą stać się całością i pozwalają na bezpośredni kontakt z osobami w strefie nagrań lub też śledzenie castingu za zamkniętymi drzwiami, w strefie klienta na drugim podglądzie reżyserskim. Do każdej części studia jest osobne wejście.

sala studia castingowego nr.1
sala studia castingowego nr.2

Studio Castingowe no. 2

Studio 2 również jest podzielone na dwie części  – strefę nagrań oraz strefę klienta.  Podglądy reżyserskie dla wygody umieściliśmy w obu strefach. Studio posiada własną łazienkę z prysznicem. Nasza „2” doskonale się sprawdza również na spotkania i próby aktorskie.