Organizowanie obsady do filmów i reklam

Poznaj naszą platformę

Zapoznaj się z platformą castingową CastingPro – Agencja Castingowa CastingPro

Jesteśmy agencją, która posiada niezbędne narzędzia do kompleksowego organizowania obsady. Pracując z nami możesz korzystać z platformy CastingPro.pl, która prezentuje ponad 1500 profili aktorów i epizodystów, dwóch studiów castingowych zlokalizowanych na Dolnym Mokotowie w okolicy Wytwórni Filmów oraz autorskiej usługi CastingLive, umożliwiającej zdalne prowadzenie castingów. 

Platforma CastingPro dla reżyserów i producentów

CastingPro jest sercem działu aktorskiego Agencji Acordeon. To tutaj prezentujemy ponad ponad 1500 naszych podopiecznych – aktorów i epizodystów. To tutaj znajdziesz narzędzia, które ułatwiają tworzenie obsady – m.in. profile aktorów, materiały video i zdjęcia, interaktywne listy castingowe. Materiałami możesz się dzielić ze swoimi współpracownikami. Propozycje obsady możesz przygotować we własnym zakresie lub zlecić naszym agentom. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie castingu.

⇒   Poznaj CastingPro
  Znajdź aktorów w CastingPro
⇒   Załóż Konto Twórcy w CastingPro
kobieta pracuje na telefonie i komputerze
operator z kamerą filmujący grupę osób

Spotkaj się z aktorami
w studiu castingowym

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z aktorem i wspólnego próbowania roli. Do Twojej dyspozycji oddajemy Studio Kameralne, w którym zrealizowaliśmy ponad 2000 castingów. Na przestrzeni 195 m2 posiadamy dwie w pełni wyposażone sale castingowe, wraz z poczekalniami, garderobą, makeup’em i barkiem. Przy castingu pracuje nasz operator a materiał z castingu jest montowany w wygodny dla Ciebie sposób i udostępniony na naszym serwerze lub w innej preferowanej formie. Po castingu otrzymujesz interaktywną listę castingową wraz z dokumentacją.

   Poznaj Studio Kameralne

Skorzystaj z usługi CastingLive

Usługa CastingLive jest przydatna jeśli jedna ze stron – aktor, reżyser lub producent nie może osobiście uczestniczyć w castingu.  W takiej sytuacji wystarczy komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu. Transmisję prowadzimy zarówno ze Studia Kameralnego z naszych kamer studyjnych gdy aktorzy są fizycznie w studiu a reżyser lub producent chce zdalnie uczestniczyć w castingu lub z domu aktora – jeśli aktor nie może być obecny. W obu przypadkach w castingu uczestniczy moderator. Materiał jest nagrywany i montowany.

   Poznaj usługę CastingLive
monitor z widocznym aktorem na ekranie