Research

Szukamy z pasją

Dziesiątki telefonów, maili, pytań…  Reseach to fascynujący proces, który pozwala poznać niebywałych ludzi, świat ich zainteresowań i kulturę. Technika od nitki do kłębka w naszym przypadku sprawdza się tutaj najlepiej. I kiedy wreszcie nasze perełki są już na planie czujemy wielką satysfakcję jak „dobrą robotę” robią dla filmu. Nie wspominając ile razy ich role zostały rozbudowane. Niektórych rzeczy nie da się wymyślić na etapie scenariusza.

Mobilna ekipa castingowa

Posiadamy dwa studia castingowe, których dopełnieniem jest nasza mobilna ekipa. Na terenie całej Polski realizowaliśmy castingi w najróżniejszych miejscach. Od boisk sportowych przez szkoły
i domy kultury, ambasady, placówki medyczne aż po wietnamskie targowiska handlowe i włoskie pizzerie. Ciekawe gdzie jeszcze zajrzymy z kamerą?
operator z kamerą filmujący grupę osób
grupa statystów o różnym wyglądzie

Różnorodna baza 

Kilkanaście lat działalności pozwoliło nam zgromadzić różnorodne osoby w każdym wieku, z różnymi umiejętnościami i o różnym pochodzeniu etnicznym. Z udziałem naszych aktorów, epizodystów i statystów inscenizowaliśmy multikulturowe ulice, zakłady karne, oddziały szpitalne, publiczność na koncertach, zawodników sportowych – m.in. maratończyków, piłkarzy, koszykarzy, niezliczone ilości kibiców, a także czasy PRL czy okres II wojny światowej.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Darek Armiak +48 600 766 269
mail: dariuszarmiak@acordeon.pl