CastingPro.pl – nasza maszyna do robienia castingów

CastingPro to platforma castingowa, którą uruchomiliśmy w 2021 roku z myślą o profesjonalistach pracujących w branży filmowej, fotograficznej i reklamowej. Serwis skierowany jest do Wykonawców (Aktorów, Epizodystów,Modeli, Tancerzy, Muzyków) oraz Twórców (Producentów, Reżyserów, Reżyserów obsady). Oferujemy jednocześnie specjalistyczny management z dostępem do profesjonalnych narzędzi interaktywnych a także wsparcie naszych agentów aktorskich na każdym etapie produkcji.

CastingPro dla Wykonawców

Jeśli jesteś Wykonawcą mamy dla Ciebie fachowe wsparcie agentów aktorskich oraz zapewniamy pomoc w budowaniu portfolio i showreel aktorskiego. Wspieramy w realizacji materiałów zdjęciowych oraz zapewniamy terminowe rozliczenia. W CastingPro znajdziesz informacje o castingach, które odbywają się w Warszawie i innych polskich miastach. Czytelnia CastingPro oferuje materiały edukacyjne, kursy i szkolenia aktorskie przygotowane przez specjalistów z doświadczeniem w branży filmowej.

CastingPro dla Twórców

Jeśli jesteś Twórcą – reżyserem castingu, fotografem lub producentem udostępnimy Ci obszerną bazę sprawdzonych aktorów, epizodystów i modeli. Otrzymasz również dostęp do demo aktorskich, video z castingu i zdjęć wizerunkowych Wykonawców. Nasze interaktywne narzędzia do tworzenia list castingowych i prezentacji usprawniają komunikację między reżyserem obsady, producentem i agencją reklamową. Umożliwiamy przeprowadzenie castingów w studio castingowym również w wersji LIVE.